Bileziksiz Küçük Evcil Hayvan Satışı Yasağı Başladı

T.K.K.K.F Yönetim kurulunun sitelerinden yayınladıları duyuruya göre 2014 mart ayından itibaren bileziksiz her türlü küçük evcil hayvanların satışı yasaklanmıştır.
İlgili duyuru metni :
Sayın üye ve yetiştiricilerimiz
Tarım Bakanlığı yayınladığı genelgede 2014 yılının Mart ayından itibaren yarışma ve Petshoplarda her türlü küçük evcil hayvanların yani kanarya,muhabbet kuşu vb.gibi BİLEZİKSİZ kuşların satışını yasaklamıştır,buna göre tedbir almanızı önemle duyururuz.
T.K.K.K.F Yönetim

İlginizi Çekebilir

2 yorum

gözde 8 Temmuz 2014 - 1:19 PM

tkf 12 120 032 41 merhabalar benim kanaryamın bileziğinde bu numaralar yazıyor. bilezik sorgulamasını nasıl yapabilirim?

Cevapla
Serinofil 24 Eylül 2014 - 4:08 PM

Kanaryanız 2012 doğumlu 41 kocaeli iline ait dernek numaralı 120 olan kullanıcının 032. kuşudur. sorgulama adresi : http://www.tkkkf.com/Sorgulama

Cevapla

Yorum yaz

Serinofil Beyaz Logo

Serinofil, 2012 yılından beri başta kanarya olmak üzere tüm kanatlı dostları seven insanların buluşma noktasıdır. “Dernek” değildir.

SAYFALAR

Copyright © 2012 –  Serinofil.com |   DMCA.com Protection Status |   Sanatizi Reklam Ajansı

İnternet sitemizin çalışması, analitik çalışmaların yürütülmesi ve tercihleriniz doğrultusunda sitenin kişiselleştirilmesi için çerezler kullanmaktayız. Çerezlere dair detaylı bilgi için Politikalar Sayfamız'ı inceleyebilirsiniz. Kabul Ediyorum

Adblock Algılandı

Lütfen web sitemiz için tarayıcılarınızdan AdBlocker uzantınızı devre dışı bırakarak bize destek olun.